Son Dakika!
 

Show Max Frekans

Show Max, ilk olarak 15 Nisan 2006 tarihinde yayına başlamıştır. Yayına başladığı ilk zamanlar sadece Digiturk’e ait olan kanal başta Show TV’nin eski dizilerini ve Show TV’de yayınlanan programların tekrarları ile kanala özel yaşam ve eğlence programlarını yayınlamaktadır.

Daha sonra kanal TMSF’nin kontrolüne geçmiştir ve TMSF ‘nin 30 Mayıs 2014′te yaptığı açıklamada, İstanbul 4. İdare Mahkemesi’nin Show TV’nin ve diğer bütün kanallarının Ciner Medya Grubu’na satışının iptaline ilişkin açılan davada sonucunda yürütmeyi durdurma kararı verdiğini ve böylelikle kanalın yeniden TMSF’ye geçtiğini duyurmuştu, fakat Ciner Medya Grubu’nun TMSF ile yaptığı görüşmeler sonucunda 18 Temmuz 2014 tarihinde Show TV ve diğer tüm kanalları Ciner Medya Grubu’na geri verilmiştir.

show-max

25 Ağustos 2015 tarihinde internet üzerinden şifresiz yayına başlayan Show Max, 24 Nisan 2016’dan itibaren de Türksat üzerinden şifresiz yayına başlamıştır.

Kanalda; Gelin Evi, Pati, Şehrin Nabzı, Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu, Maksimum Sağlık, Kız Tarafı Erkek Tarafı, Lezzet Haritası isimli programlar yayınlanır.

Yayınlanan diziler ise; Acı Aşk, Bebek İşi, Mayıs Kraliçesi, Yarım Elma, Kara Duvak, Düşman Kardeşler, Kadın İsterse, Fatih Harbiye, En İyi Arkadaşım, Gizli Dünyalar, Gurbet Kadını, Cennet Mahallesi, Yağmur Zamanı, Dudaktan Kalbe, Sahte Prenses’ tir.

Show Max TV’nin Türksat, Digiturk ve diğer tüm platformlardaki güncel ve yeni frekansı…

Uydu / Platform Frekans
Türksat 11045 H 4800 3/4
Digiturk 20. kanal (yayın sona erdi)
Bu yazı 2817 kere okundu.
  • Site Yorum

4 adet yorum var.

  1. Özlem dedi ki:

    Olmuyo hic bi kanal bulunmuyoo

Bir yorum bırak

SPONSORLU BAĞLANTILAR
Anket

En çok izlediğiniz kanal hangisi?

Oyları gör

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Facebook’ta bizi bulun