Hit enter after type your search item
Çanak Anten

Aradığınız Kanal Frekansları

TVDen Frekans

/
/
/
206 Views

Aydın merkezli Denge Gazetesi, Muğla – Fethiye’de Özyer Grup Bünyesinde bulunan ve 1,5 yıldır uydudan yayın yapan Kanal F televizyonunu satın aldı. 19 yıldır medya alanında faaliyet yürüten Denge Gazetesi, Kanal F’nin ismini “Tv Den” olarak değiştirdi. Merkezi Aydın olacak olan “Tv Den”, Aydın ve Muğla başta olmak üzere tüm Ege bölgesine hitap edecek. “Sen’DEN, Ben’DEN, Biz’DEN” sloganıyla yola çıkan TV Den, haber kanalı formatında yayınlar yapacak. Kanal, illerde ve ilçelerde yaşanan önemli gelişmeleri anında ekrana taşıyacak.

Televizyonun Genel Yayın Yönetmeni Bülent Öztürk ise televizyonun Aydın odaklı, Muğla ve 60 Avrupa ülkesini kapsayan bir yayın ağı olacağını dile getirerek, “Hedefimiz yerel haberler olacak. Her an haberin içerisinde olacağız. Bunun yanı sıra spor, magazin, gibi yayınlarla Aydın’ın ve Muğla’nın nabzını gündemde tutacağız” dedi.

TVDen ‘in güncel ve yeni frekansı:

Uydu / Platform Frekans
Türksat 3A / 4A (42° Doğu) 12265 V 27500 5/6
(Batı kapsama alanı)
D-Smart 209. kanal
Digiturk 178. kanal
(Türksat)

1 Comments

  1. Merhaba ben TVDEN kanalının bir izleyicisiyim, 08 nisan 2017 tarihinde saat 15:00 ile 18:00 saatleri arasında yayinladiginiz kovboy filminin adını merak ediyorum filmin sonuna yetisebildim izlemek istiyoŕum bana filmin adını atarsanız çok sevinirim teşekkür ederim.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :